Contactformulier.

Bel ons op 014 44 34 24

Mail naar info@a-kwadraat.be

A-kwadraat is elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bereikbaar, behalve:

van maandag 19 juli t.e.m. vrijdag 30 juli 2021

van maandag 27 december t.e.m. vrijdag 31 december 2021

Ons team.

Jan Boeckx

Algemeen Directeur

jan.boeckx@a-kwadraat.be

Tim Tilsley

Sales & Marketing Manager

tim.tilsley@a-kwadraat.be

Staf Van Erwegen

Business Unit Manager Value Added Services

staf.vanerwegen@a-kwadraat.be

Dirk Boons

Business Unit Manager Locations

dirk.boons@a-kwadraat.be

Roel Proost

Business Unit Manager Wood & Green

roel.proost@a-kwadraat.be

Anje Vermeiren

Business Unit Manager Health & Food

anje.vermeiren@a-kwadraat.be

Rudi Van den Bergh

Directeur Personeel & Organisatie

rudi.vandenbergh@a-kwadraat.be

Katrien Boonen

Directeur Financiƫn & IT

katrien.boonen@a-kwadraat.be

Jos Bloemen

Hoofd Facilitair Management

jos.bloemen@a-kwadraat.be

Jan Delvaux

Hoofd Kwaliteitsmanagement

jan.delvaux@a-kwadraat.be

Zin om bij ons te werken?

Bekijk de vacatures

Onze locaties.

A-kwadraat 1.

Everdongenlaan 27
2300 Turnhout

A-kwadraat 2.

Tieblokkenlaan 4B
2300 Turnhout

A-kwadraat 3.

Tieblokkenlaan 4A
2300 Turnhout

A-kwadraat 4.

Schoorstraat 67
2275 Gierle

Administratieve gegevens

BTW BE 0406.668.540 RPR Turnhout
IBAN BE51 7875 5032 9762

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube